Колумбия с втора победа на Копа Америка (видео)

F.

Колумбия постигна победа и във втория си мач в Копа Америка, като този път се наложи с 2:1 над Парагвай. По този начин колумбийците си осигуриха първото място в своята група А. Още в 12-ата минута Карлос Бака заби първия гол за своя тим, след асистенция на Хамес Родригес. Самият играч на Реал Мадрид пък реализира втория гол за Колумбия, като това стана факт след половин час игра. Асистенцията пък бе на Едуин Кардона.

В 71-ата минута Виктор Аяла намали резултата и даде някакви надежди на парагвайците, че могат да стигнат поне до точката, но в крайна сметка до нов гол не се стигна. В 81-ата минута Оскар Ромеро получи втори жълт картон и така направи задачата на своя тим съвсем невъзможна. В крайна сметка играчите на Колумбия се поздравиха със своята втора победа в турнира.