В Бразилия са недоволни от Дунга
Бъдещето на старши-треньора на националния отбор на Бразилия Дунга се намира под въпрос след последните резултати на тима.Бразилците завършиха наравно с Уругвай и Парагвай в квалификациите за Мондиал 2018 и се смъкнаха на шесто място в класирането.
Сред ръководството назрява недоволство от резултатите на отбора под ръководството на 52-годишния специалист, въпреки че засега липсват официални коментарии.
Съобщава се, че се планира провеждането на няколко заседания, на които да бъде разгледан въпросът с бъдещето на Дунга. Предполага се, че няма да бъдат правени промени до Купата на Америка през това лято, като ще се изчакат резултатите от турнира и тогава ще се вземе решение относно треньорския пост в отбора.
- Националите до 17 и 19 години научиха съперниците си
- На Мондиал 2026 ще има две допълнителни почивки за вода
- Благо Джийзъса: Да направят световното с 200 отбора, за може и България да се класира
- Анчелоти: Не дължа на Неймар и Винисиус място на Световното
- Тухел: Можем да теглим жребий и без церемонии
- Почетино: Мисля за завръщане в Англия
- Треньорът на Гана: Семеньо трябва да напусне Борнемут
- Жребият е хвърлен! Интересни сблъсъци в групите на Мондиал 2026
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]