Англия ще проведе три срещи преди финалите на Евро 2016
Националният отбор на Англия планира да проведе три приятелски срещи преди старта на финалите на Евро 2016. Възпитаниците на Рой Ходжсън ще играят с Австралия на 27 мач, като мястото на срещата ще се уточни допълнително. Съперниците не са се срещали от 2003 година, когато австралийците победиха с 3:1.
В плановете на англичаните влизат още два мача. Единият да бъде на "Уембли", а другият на юг, като по този начин се цели да се изпробват различни атмосферни условия.
Според неофициални източници, един от съперниците може да стане националният отбор на Португалия.
- Тежък удар за Швеция - герой от квалификациите пропуска Мондиал 2026
- 14-годишно момче откраднало от Донарума листа с указанията за дузпите
- Зеница - символ на кошмара за Италия
- След триумфа в Индонезия: България си уреди контрола с Молдова
- Зинедин Зидан поема Франция след Мондиала
- Конте близо до завръщане начело на Италия
- Новата Швеция или „Трите корони“ като огледало на света
- Кот д’Ивоар не се страхува от Германия: Ще играем смело и за победа
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]