Дел Боске: Опитахме се привлечем Меси в Испания
Старши-треньорът на националния отбор на Испания Висенте дел Боске разказа, че навремето Футболната федерация на Испания се е опитала да привлече в тима нападателя на Барселона Лионел Меси.
"Имаше такъв опит, но той реши да играе за страната, в която се е родил. И решението му бе непоколебимо. Не е известно откъде ще дойдат новия Меси или Роналдо. Може би от някоя друга страна в търсене на по-добър живот", заяви Дел Боске.
- 14-годишно момче откраднало от Донарума листа с указанията за дузпите
- Зеница - символ на кошмара за Италия
- След триумфа в Индонезия: България си уреди контрола с Молдова
- Зинедин Зидан поема Франция след Мондиала
- Конте близо до завръщане начело на Италия
- Новата Швеция или „Трите корони“ като огледало на света
- Кот д’Ивоар не се страхува от Германия: Ще играем смело и за победа
- Йоахим Льов няма да поеме Гана за Световно първенство 2026
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]