Стоунс аут от октомврийските мачове на Англия
В състава на националния отбор на Англия настъпиха изменения в навечерието на срещите с Естония и Литва от квалификационния турнир за класиране за финалите на Евро 2016. Според Sky Sports, защитникът Джон Стоунс е напуснал лагер-сбора на "Трите лъва", което е накарало Рой Ходжсън да извика играчите на Тотнъм Кайл Уокър и Андрюс Таунзенд.
Съобщава се също така, че Уейн Рууни, Дани Ингс и Джонджо Шелви са пропуснали днешната тренировка, заради натъртвания, получени в мачовете през уикенда.
Англия играе с Естония на 9 октомври, а с Литва на 12 октомври.
- УЕФА продължи забраната за руските младежки отбори
- Бразилският национален отбор иска да удължи договора си с Анчелоти
- Просинечки оглави националния на Киргизстан
- Националите до 17 и 19 години научиха съперниците си
- На Мондиал 2026 ще има две допълнителни почивки за вода
- Благо Джийзъса: Да направят световното с 200 отбора, за може и България да се класира
- Анчелоти: Не дължа на Неймар и Винисиус място на Световното
- Тухел: Можем да теглим жребий и без церемонии
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]