Дел Боске: Не ми харесаха действията на Коща срещу Арсенал
Селекционерът на Испания Висенте дел Боске реши да коментира ситуацията с пропуснатата повиквателна на нападателя на Челси Диего Коща и заяви, че не е харесал действията на голмайстора в двубоя с Арсенал. За Ла Роха предстоят срещи с Люксембург и Украйна на 9-ти и 12-ти октомври, а звездата на лондончани не е повикан в състава на националния отбор.
"Той без друго няма да може да играе в първата среща, заради наказание и затова не получи повиквателна. Коща обаче има бъдеще в отбора, тъй като не играе зле. Взехме това решение независимо от дисквалификацията във Висшата лига. Разбира се, че не ми харесаха действията му в мача с Арсенал. Коща не трябваше да постъпва по този начин", споделя Висенте дел Боске.
- Рубен Аморим влиза в битка с Манчестър Сити за звездата на Челси Педро Нето
- Челси готви офанзива за Диого Коща
- Комо е на крачка от привличането на Трево Чалоба от Челси
- Челси е готов да атакува звезда на Арсенал, Шаби Алонсо настоява за Мартин Субименди
- Морган Гибс-Уайт смени агента си на фона на интерес от Манчестър Юнайтед и Челси
- Тотнъм влиза в битката за нападателя на Челси Николас Джаксън
- Мудрик може да продължи кариерата си в Страсбург
- Официално обявените трансфери в Европа за 3 август
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]