Джерард предлага Роджърс за треньор на Англия
Бившият капитан на Ливърпул Стивън Джерард е на мнение, че мениджърът на "червените" Брендън Роджърс би станал отличен наследник на Рой Ходжсън в националния отбор на Англия. Тъй като сега действащият договор на Ходжсън с ФА изтича след края на Евро 2016, в пресата редовно се появяват слухове за евентуални наследници на Рой. Според мнението на Джерард, чиновниците трябва да помислят над кандидатурата на Брендън.
"Кой трябва да стане следващ треньор на националния отбор? На мен ми се Брендън Роджърс да бъде, след като Рой завърши работата си. Неговият игрови модел подхожда на английския национален отбор. При него се увеличи контролът върху топката, освен това той великолепно работи с играчите. Ако ви трябва човек, под чието ръководство играчите ще получават удоволствие от футбола, това е Брендън", заяви Джерард.
- Хаман: Ливърпул може да започне разговори за продажба на Исак
- Ливърпул оцеля срещу Тотнъм (видео)
- Стана ясно кое може да ускори напускането на Салах
- Джоунс разказа за извинението на Салах
- Нико Пас е отказал оферти от Ман Сити, Ливърпул, Челси и Арсенал
- Ливърпул ще надиграе Тотнъм в Лондон
- Карагър: Не виждам Салах в състава на Ливърпул през следващия сезон
- Карагър: Салах ще съжалява, ако от Саудитска Арабия гледа Ливърпул на финал
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]