Игуаин пропуска септемврийските мачове на Аржентина
Нападателят Гонсало Игуаин няма да вземе участие в предстоящите приятелски срещи на националния отбор на Аржентина. От Наполи потвърдиха слуховете, че футболистът е повален от вирус с висока температура и няма да пътува за лагера на "албиселесте".
Иначе 27-годишният нападател попадна в групата на Херардо Мартино за контролите срещу Боливия и Мексико, но сега ще остане в Италия.
- Лацио срази Наполи и сложи край на мечтите за Скудетото
- Анонс на 33-ти кръг на Серия А
- Конте отрече договорка със „Скуадра адзура“
- ДеЛаурентис с шокиращи предложения за промяна на футболните правила
- Мактоминей спаси Наполи срещу Парма
- Конте: Поласкан съм от интереса на Италия, но съм фокусиран върху Наполи
- Алегри: Битката за титлата вече не е за нас, целта остава Шампионска лига
- Конте: Ще се борим за титлата до края
222
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]