Ходжсън може да напусне националния след Евро 2016
Старши-треньорът на националния отбор на Англия Рой Ходжсън може да бъде уволнен след година, съобщават британски източници. Това ще се случи в случай, че отборът се представи зле в груповата фаза на финалната част на Евро 2016.
Отбелязва се, че в случай на провал футболната асоциация на Англия няма да продължи договора си с Ходжсън, който изтича през следващото лято и според чиито условия 68-годишният специалист получава по 3.5 милиона паунда на година.
- Зинедин Зидан поема Франция след Мондиала
- Конте близо до завръщане начело на Италия
- Новата Швеция или „Трите корони“ като огледало на света
- Кот д’Ивоар не се страхува от Германия: Ще играем смело и за победа
- Йоахим Льов няма да поеме Гана за Световно първенство 2026
- Италия се раздели с Гатузо след провала за Световно първенство 2026
- Суперкомпютър посочи фаворита за Световно първенство 2026
- ФА предупреди: претовареният календар застрашава Англия на Световното
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]