Иниеста отпадна за юнските мачове на Испания
Полузащитникът на националния отбор на Испания Андрес Иниеста ще пропусне юнските мачове на "Ла Фурия". Както е известно, играчът на Барселона получи мускулна травма във финала на Шампионска лига срещу Ювентус, като днешните изследвания показаха, че Иниеста не е готов за приятелския мач срещу Коста Рика на 11 юни и европейската квалификация срещу Беларус три дни по-късно.
"За съжаление няма да мога да помогна на отбора за предстоящите два мача. Направих всичко възможно да се възстановя, но травмата ми не позволява да се явя на терена", написа Иниеста в профила си в Twitter.
- Барселона иска финала на ШЛ през 2029 година да се играе на „Камп Ноу“
- Бернардо Силва: Барселона е вариант, но още не съм взел решение
- Олмо отрече слуховете за трансфер в Арсенал
- Боатенг призна: Излъгах за Меси, за да подпиша с Барселона
- Хулиан Алварес е разочарован от Атлетико
- Рикелме нападна Барселона и съдиите преди изборите в Реал
- Съдът прекрати едно от делата срещу компания, свързвана с Жоан Лапорта
- Кандидат за президент на Реал: Искам Барселона да играе в Сегунда
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]