Фенове на Северна Ирландия пеели песни срещу Блатер и Катар
Фенове на националния отбор на Северна Ирландия по време на приятелската среща с Катар се обърнаха към президента на ФИФА Йозеф Блатер. Според информацията, почитателите на европейския отбор са пеели: "Колко платихте за Световното?", намеквайки за това, че Катар по незаконен път е получил правото да организира финалите на Мондиал 2022.
Както е известно, в момента швейцарската прокуратура провежда разследване на изборите за домакинство на Световните първенства през 2018 и 2022 година.
- Иран все още няма американски визи за Мондиал 2026
- Анчелоти остава начело на Бразилия до Мондиал 2030
- Роберто Мартинес: Роналдо все още има огромен глад за победи
- Ирак с визови проблеми преди Мондиал 2026
- Анчелоти потвърди: Тиаго Силва ще играе на Мондиал 2026
- ФИФА предприема мерки след скандала с VAR в Уест Хем – Арсенал
- Де ла Фуенте е спокоен за Ямал, Нико Уилямс и Мерино преди Мондиал 2026
- Далич: Основната ни цел е класиране на Мондиала, всичко друго е бонус
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]