Фалкао: Мисля само за Копа Америка
Нападателят Радамел Фалкао, който се завърна в Монако след наема си в Манчестър Юнайтед, все още не знае къде ще играе през нови сезон. Според думите на играча, тих желае да се съсредоточи върху Копа Америка, който след 11 дни ще стартира в Чили.
"Дали имам бъдеще в Монако? Сега мисля само за Копа Америка. Около мен има много слухове, но аз съм спокоен. Агентът ми се занимава с тези въпроси", заяви Фалкао.
Както е известно, в пресата се появиха съобщения, че агент Жорже Мендеш е започнал преговори с Челси за трансфера на колумбиеца в клуба от "Стамфорд Бридж".
- Инфантино предлага червен картон за футболисти, които прикриват устата си
- Лил измъкна драматична победа, Брест излъга Мец
- Монако с нова победа в Лига 1
- Анонс на 24-ти кръг на Лига 1 – срещите в събота
- ПСЖ направи 2:2 с Монако и продължава към осминафиналите
- ПСЖ ще довърши Монако
- Ланс изненадващо се срина срещу Монако за 9 минути
- Разследват Монако за финансови измами
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]