Суарес: Плаках преди мача с Англия
Нападателят на Барселона Луси Суарес разказа за подробностите от своето участие на финалите на Световното първенство по футбол миналото лято.
"Не помня да съм плакал толкова много, както след мача с Англия. Вечерта преди мача изпитвах болки, но се опитах да ги забравя, пристигайки на стадиона. По време на загрявката болката се засили. Вкарвайки два гола, аз така и не разбрах какво се случи. Когато Табарес не ме пусна срещу Коста Рика, аз исках да го убия. Губехме, а аз не можех да се намеся. Това бе по-лошо от всичко. Но треньорът знаеше, че не съм готов и сега разбирам, че той прояви предпазливост", заяви Суарес.
- Ламин Ямал с мощна реакция след расистки скандирания срещу Египет
- Диоманде попари Ливърпул и Барселона
- Кансело: Ще намаля заплатата си, за да остана в Барселона
- Барса все още може да откупи Рашфорд, опцията не е изтекла
- Барселона постепенно връща ключови играчи преди дербито с Атлетико
- Ал-Кадисия следи Дани Олмо
- Пике говори за шансовете си президент на Барса
- Съблекалнята на женския отбор на Барса все още не е готова за мача с Реал Мадрид
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]