Двама от Бундестима отпаднаха за мача в Тбилиси
Двама футболисти от националния отбор на Германия отпаднаха от групата за европейската квалификация срещу Грузия. Според информация на немски източници, която все още не е потвърдена официално, става дума за защитника Холгер Бадщубер и крилото Карим Белараби.
Бадщубер страда от болки от стара травма, а Белараби се бори с вирус, което означава, че Йоахим Льов ще разчита на група от 21 футболисти за двубоя в неделя.
Световните шампиони имат 7 точки след четири мача в група D, колкото имат Шотландия и Ирландия. Лидер е Полша с 10 точки.
- Леверкузен и Байерн направиха бурно 1:1 с червени картони и намеси на ВАР
- Карагър: Слот трябва да се притеснява за поста си в Ливърпул
- Три контузии в Байерн след разгром над Аталанта
- Паладино след 1:6 от Байерн: Това е урок, който ще ни направи по-силни
- Компани след 6:1 над Аталанта: Няма място за отпускане преди реванша
- Байерн разгроми Аталанта с 6:1 в Бергамо и почти реши сблъсъка
- Компани предупреди Байерн: Срещу нас стои много силна Аталанта
- Паладино очаква „магическа“ вечер срещу Байерн: Не искаме да си поставяме граници
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]