Португалия и Германия със скучни победи

F.

Португалия победи Аржентина с 1:0 в приятелска среща, играна в Манчестър. Двете големи звезди на двата отбора - Кристиано Роналдо и Лионел Меси стартираха като титуляри, но и двамата бяха заменени на почивката. Те не направиха силен мач, като повече ще се запомни реакцията на публиката на "Олд Трафорд", която се радваше на португалеца и освиркаше аржентинеца. Освиркания получи и резервата Карлос Тевес. Като цяло липсваха интересните положения, а точно в края на мача Герейро вкара единственото попадение в мача.

Със същия резултат Германия се наложи над Испания в друга интересна контрола. Този двубой също до голяма степен разочарова зрителите. Успехът и в тази среща дойде с гол в последната минута. Тони Кроос нанесе точен удар, с който зарадва феновете на тима.