БФС обяви цените на билетите за мача с Хърватия
Всеки любител на националния отбор на България трябва да даде по 50 лева, ако иска да гледа мача от квалификационния турнир за класиране за Евро 2016 от Сектор А на националния стадион "Васил Левски" срещу Хърватия. Мачът е на 10 октомври от 21:45 часа, а от БФС обявиха цените за различните сектори.
Сектор "А" - 50 лв.
Сектор "В" - 30 лв.
Сектори "Б" и "Г" - 15 лв.
ВИП - 200 лв.
Билети за България - Хърватия ще се продават какато онлайн, така и на касите на националния стадион "Васил Левски" на ул. "Гурко" и на езерото "Ариана" от 2 октомври. На 4 и 5 октомври, събота и неделя, ще работи само касата на "Ариана".
- Анчелоти: Не дължа на Неймар и Винисиус място на Световното
- Тухел: Можем да теглим жребий и без церемонии
- Почетино: Мисля за завръщане в Англия
- Треньорът на Гана: Семеньо трябва да напусне Борнемут
- Жребият е хвърлен! Интересни сблъсъци в групите на Мондиал 2026
- Германия ще приеме Евро 2029 за жени
- Роден национал с тежка контузия, аут до края на сезона
- Opta определи главния фаворит за на Мондиал 2026
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]