Шюрле: Цял живот ще помня тази победа
Нападателят на националния отбор на Германия Андре Шюрле коментира победата над Бразилия в полуфинален мач от Световното първенство по футбол.
"Много съм доволен от това, че успях да вкарам два гола, влизайки като резерва. Вторият гол вкарах с левия крак, дори не мога да си го обясня това. Тази победа е нещо невероятно. Аз ще я запомня за цял живот. Те отдадоха всичките си сили, но това бе недостатъчно срещу нашия отбор, все пак трябва да признаем, че те се биха до края. Просто сме по-силни", заяви Шюрле.
- Роберто Мартинес започна преговори с Ал-Насър
- Англия загуби ключов защитник за Световното първенство
- Тунис реагира светкавично след разгрома от Швеция и назначи Ерве Ренар
- Очоа потвърди: Слагам край на кариерата си след Мондиал 2026
- Журналистка призова Брунo да напусне национални отбор, ако Роналдо остане титуляр
- Австрия обвърза Рангник до 2028 година
- Кейн: Няма нищо лошо в това Англия да разчита на моите голове
- Историческо споразумение: ФИФА дава повече права на футболистите
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]