Робен: Чувствам се прекрасно
Полузащитникът на националния отбор на Холандия Ариен Робен разказа за самочувствието си в навечерието на срещата с Коста Рика от четвъртфиналите на Световното първенство по футбол.
"Чувствам се много добре, чувствам се много силен, чувствам, че се намирам в добра форма. Това е много важно, защото всичко това аз мога да демонстрирам на терена. Получавам огромно удоволствие и много се радвам да играя тук. Чувствам се прекрасно и ментално, и физически. Мога да играя футбол и се радвам, че мога да помогна на отбора. Мисля, че ветераните на отбора носят отговорност за младежите. Ние се стремим да ги бутаме със себе си. Имаме отличен сплав от младост и опит", заяви Робен.
- Леверкузен и Байерн направиха бурно 1:1 с червени картони и намеси на ВАР
- Карагър: Слот трябва да се притеснява за поста си в Ливърпул
- Три контузии в Байерн след разгром над Аталанта
- Паладино след 1:6 от Байерн: Това е урок, който ще ни направи по-силни
- Компани след 6:1 над Аталанта: Няма място за отпускане преди реванша
- Байерн разгроми Аталанта с 6:1 в Бергамо и почти реши сблъсъка
- Компани предупреди Байерн: Срещу нас стои много силна Аталанта
- Паладино очаква „магическа“ вечер срещу Байерн: Не искаме да си поставяме граници
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]