В САЩ са доволни от представянето на отбора
Президентът на Футболната федерация на САЩ Сунил Гулати коментира представянето на своя национален отбор на Световното първенство по футбол, на което американците се представиха повече от достойно, излизайки от групата, в която се намираха още Германия, Португалия и Гана, а също така противопоставяйки се сериозно на Белгия в осминафиналите на турнира.
"Щяхме да бъдем много, много разочаровани, ако не бяхме достигнали до осминафиналите на Световното първенство. Класирахме се за този мач и имахме шансове да продължим напред, но като цяло представянето ни беше доста успешно. Тази година беше малко различна, защото групата ни беше трудна. Преминахме я и само това е голям успех", заяви Гулати.
- ФИФА отказа на Никита Хайкин право да играе за Норвегия
- Инфантино защити високите цени на билетите за Световното
- В правителството на САЩ коментираха шансовете на Италия да играе на Световното
- ФИФА готви строги мерки за Мондиал 2026: червени картони при прикриване на устата
- Иран няма да участва в конгреса на ФИФА във Ванкувър
- Червен картон при покриване на устата – ново правило за Мондиал 2026
- ФИФА увеличава наградния фонд за Мондиал 2026 до близо 900 млн. долара
- Третият апокалипсис или по стъпките на България
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]