Бенто: Сега е тежко време за Португалия
Старши-треньорът на националния отбор на Португалия Пауло Бенто коментира победата над Гана с 2:1 в заключителния мач от груповата фаза на Световното първенство по футбол и отпадането на воя тим от турнира.
"Несправедливо е да бъдат обвинявани отделни играчи. Грешки допускаше целия отбор, във всичките три мача. Ние побеждаваме и губим като един отбор. Сега е тежко време за националния отбор, ние много искахме да се класираме за плейофите. Необходимо е да се направят изводи, за да не се допуска подобно нещо през 2016 година", заяви Бенто.
- България проведе първа тренировка в Индонезия
- Тижан Сона с първа повиквателна за Гамбия
- Роналдо защити Неймар: Ако е здрав, трябва да бъде на Мондиала
- Лукаку напусна лагера на Белгия, ще работи върху формата си
- България с контроли срещу Косово и Молдова през юни
- Маркиньос: Надявам се Неймар да бъде на Мондиал 2026
- Клоп: Не мисля за Германия, нямам такива планове
- Кения уверена, че ще спази крайния срок за домакинството на Купата на Африка 2027
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]