Жиру: Мога да играя и по-добре
Нападателят на националния отбор на Франция Оливие Жиру коментира представянето си на Световното първенство по футбол. Както е известно, в мача с Швейцария нападателят отбеляза стотния гол за "трикольорите" на Световни първенства.
"Чувствам, че мога да играя по-добре. Не се съмнявам, че мога да подобря своята игрова статистика. Статистиката е важна за всеки нападател и аз не правя изключение, Разбира се, предстои ми да проведа огромна работа, да подобря нивото на реализация на головите моменти. Искам да вярвам, че ще успея още да се отлича на този Мондиал", заяви Жиру.
- Арсенал договори личните условия с Хулиан Алварес
- Кристъл Палас привлече Такехиро Томиясу като свободен агент
- Наполи започна преговори за Габриел Жезуш
- Арсенал проявява интерес към капитана на Тотнъм Кристиан Ромеро
- Реал Мадрид набеляза Мартин Субименди като алтернатива на Родри
- Челси открадна тайното оръжие на Астън Вила, което направи Арсенал крал на статичните положения
- Евертън привлече Кристиан Ньоргор от Арсенал
- Феновете на Арсенал скочиха срещу двама играчи след загубата от Бетис
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]