ФИФА отне акредитацията на Роберто Мартинес
Мениджърът на Евертън Роберто Мартинес, който работи като експерт към ESPN на Световното първенство в Бразилия,бе лишен от акредитация след като от нея се възползва друг човек, съобщи Daily Mail. Според информацията, ФИФА е отнела акредитацията на Мартинес след като стана ясно, че от документите се е възползвало други лице, което е посетило тренировка на националния отбор на Холандия.
Този факт е установен от службата за безопасност в Рио де Жанейро.
Според правилата на ФИФА, категорично се забранява отстъпването на акредитацията на други лица. 40-годишният специалист се е съгласил с тези правила, подписвайки нужните документи преди старта на Мондиал 2014.
- Роберто Мартинес започна преговори с Ал-Насър
- Англия загуби ключов защитник за Световното първенство
- Тунис реагира светкавично след разгрома от Швеция и назначи Ерве Ренар
- Очоа потвърди: Слагам край на кариерата си след Мондиал 2026
- Журналистка призова Брунo да напусне национални отбор, ако Роналдо остане титуляр
- Австрия обвърза Рангник до 2028 година
- Кейн: Няма нищо лошо в това Англия да разчита на моите голове
- Историческо споразумение: ФИФА дава повече права на футболистите
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]