Марадона се възмути от допинг-тестовете на Коста Рика
Легендарният аржентинец Диего Марадона изрази възмущението си от решението на ФИФА да вземе допинг-проби от седем играча на националния отбор на Коста Рика след победата с 1:0 на латиноамериканците над Италия в мача от втория кръг на груповата фаза на Световното първенство по футбол в Бразилия.
"Това просто е неуважение към правилата, които самата организация е приела. Защо седем играча на Коста Рика трябваше да дадат проби? В този случай, защо не бяха взети от седем италианеца?", заяви Марадона.
- ФИФА отказа на Никита Хайкин право да играе за Норвегия
- Инфантино защити високите цени на билетите за Световното
- В правителството на САЩ коментираха шансовете на Италия да играе на Световното
- ФИФА готви строги мерки за Мондиал 2026: червени картони при прикриване на устата
- Иран няма да участва в конгреса на ФИФА във Ванкувър
- Червен картон при покриване на устата – ново правило за Мондиал 2026
- ФИФА увеличава наградния фонд за Мондиал 2026 до близо 900 млн. долара
- Третият апокалипсис или по стъпките на България
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]