Ягиелка: Надявахме се, че Суарес ще пропусне, но той вкара и ни победиха
Защитникът на националния отбор на Англия Фил Ягиелка сподели впечатленията си от мача с Уругвай, в който "Трите лъва" претърпяха поражение и са пред прибиране у дома си.
"Опустошен съм. Играхме добре, но всичко се разви не според нашия сценарии. Джерард не отби топката, която попадна в Суарес. Надявахме се, че ще пропусне, но той вкара и спечелиха мача. Това е същата ситуация, както с италианците. Не играхме лошо, но недостатъчно добре, за да победим. Всички сме разочаровани. Имаме още шансове. В мача с Коста Рика е необходимо да покажем добра игра и да спечелим нужните точки", заяви Ягиелка.
- Билетите за финала на КАН достигнаха 900 евро
- Бивш мениджър на Нотингам Форест оглави националния отбор на Тунис
- ФИФА е получила над половин милиард заявки за билети за Мондиал 2026
- Мароко победи Нигерия след дузпи и се класира за финала на КАН
- Гол на Мане изпрати „Лъвовете от Теранга“ на финал
- Федерацията на Буркина Фасо уволни националния селекционер
- Нигерия ще спре „Атласките лъвове“
- „Лъвовете от Теранга“ ще спрат Салах и „фараоните“
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]
2. След натворени глупости в центъра на терена, защитата не успяваше да ги поправи. Може би, Джон Тери щеше да свърши по-добра работа.
3. Вратарят не помагаше особено. Вторият гол не беше толкова неспасяем.
4. Хората отговарящи за фланговете (атака и защита) не бяха на ниво "решаващ мач за оставане на Световно първенство".
5. Изпуснаха се доста положения за гол. Не мога да отдам заслугата само на Муслера, защото при прецизни удари, каквито се предполага, че могат да доставят хората в нападение, той не би могъл да реагира.
Точно по този критерий бих подредил и виновниците за поредното унизително представяне на Англия на голям форум. Остана да се надяват на някакво чудо. The Sun беше публикувал една доста добра картинка по случая ... или колаж не знам, как да го нарека.
Пък и аз съм така корназ, понеже нямаше играчи на Арсенал на терена :lol: То, не че ако имаше, щеше да много по-различно, де...
Звучи налудничаво :lol: аз ли съм го писал това...
На СП няма как да се "надяваш", че еди-какво си! "Неиграенето лошо" е казуистика и скритият смисъл е "нищо не играхме". Те, реално, се помъчиха в едни 15-на мин, но всички беше "на юруш" и без ясен план.