Мексикански турист падна зад борда на кораб
Трагичен инцидент се случи в сряда вечер в Бразилия на един от океанските туристически кораби. Привърженик на националния отбор на Мексико падна зад борда на кораба, който пътуваше от Форталеза към Ресифи. Както е известно, "ацтеките" завършиха наравно 0:0 със "селесао" в мач от втория кръг на груповата фаза на Световното първенство.
На кораба са се намирали около 3 500 почитатели на мексиканския национален отбор. След инцидента военноморския флот на страната и патрулни съдове са започнали търсене на туриста.
- Италия може да се нуждае от спонсори, за да привлече Гуардиола
- Капело предупреди Тухел: Англия играе със страх и умора на големи форуми
- ФИФА отхвърли идеята Италия да замени Иран на Мондиал 2026
- Де ла Фуенте ще включи Ямал в разширения състав за Мондиал 2026
- Тежък удар за Германия: Гнабри пропуска Мондиал 2026
- Рафаел Маркес ще поеме Мексико след Мондиал 2026
- Бонучи: Италия се нуждае от рестарт, Гуардиола е идеалният вариант
- Инфантино оправда високите цени за Мондиал 2026
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]