Осклейд - Чембърлейн няма да играе срещу Уругвай
Наставникът на националния отбор на Англия Рой Ходжсън заяви, че крилото на тима Алекс Окслейд-Чембърлейн няма да успее да набере форма след поредната си травма. Както е известно, английският национал проведе курс по лечение на контузия на коляното си. Той се завърна към тренировки в понеделник, но няма да вземе участие в двубоя с Уругвай днес.
"Окслейд-Чембърлейн и Уругвай? Не, това е изключено. Той трябва да вземе участие в първата пълноценна тренировка след този мач. Има на разположение четири дни, за да набере форма за срещата с Коста Рика. Глупаво е да го пускаме на терена без предварителна подготовка", заяви Ходжсън.
- Арсенал продължи с Инкапие
- Деклан Райс и Рийс Джеймс са под въпрос за мача на Англия с Панама
- Арсенал напредва в преговорите за един от най-големите таланти на Англия
- Райя: Загубата във финала на Шампионска лига ме съсипа отвътре
- Висшата лига обяви предварителната програма за сезон 2026/27
- Арсенал получи отказ за Монга
- Арсенал следи ситуацията с Баркола
- Сака е готов да рискува и да играе срещу Хърватия
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]