Кеши е недоволен от своите
Наставникът на националния отбор на Нигерия Стивън Кеши не е във възторг от мача с Иран, който завърши при нулево равенство. Както е известно, двата тима направиха скучен двубой, в който нямаше достатъчно голови положения и закономерно се стигна до първото нулево равенство на турнира.
"Момчетата много нервничеха и не успяха нормално да влязат в този мач. Не искам да виждам подобни неща на този стадии на турнира. Във футбола се случват такива работи, ние играхме не така, както очаквахме, но трябва да се движим напред и да се готвим за новата среща. Искахме да победим в стартовия мач, но завършихме наравно, а за победа на д Босна трябва да играем много по-добре", заяви Кеши.
- Маркиньос: Надявам се Неймар да бъде на Мондиал 2026
- Клоп: Не мисля за Германия, нямам такива планове
- Кения уверена, че ще спази крайния срок за домакинството на Купата на Африка 2027
- Барбарез обвини Купър в саботаж на Босна преди плейофите
- Националният отбор на България по футбол пристигна в Индонезия
- Мбапе успокои: Възстановен съм на 100%
- Ромарио: Бразилия не трябва да играе без Неймар
- Георги Иванов води делегацията на България за мачовете в Индонезия
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]