Фернандо Суарес: Играхме с човек по-малко и Франция получи предимство
Старши-треньорът на националния отбор на Хондурас Фернандо Суарес сподели мнението си за срещата с Франция от първия кръг на груповата фаза на Световното първенство по футбол.
"Не очаквахме, че ще се окажем с човек по-малко и ще загубим играч заради травма. Ако бяхме играли с пълна сила, то всичко щеше да е по-добре за нас. А така Франция след почивката получи много голямо надмощие", заяви Суарес.
- Маркиньос: Надявам се Неймар да бъде на Мондиал 2026
- Клоп: Не мисля за Германия, нямам такива планове
- Кения уверена, че ще спази крайния срок за домакинството на Купата на Африка 2027
- Барбарез обвини Купър в саботаж на Босна преди плейофите
- Националният отбор на България по футбол пристигна в Индонезия
- Мбапе успокои: Възстановен съм на 100%
- Ромарио: Бразилия не трябва да играе без Неймар
- Георги Иванов води делегацията на България за мачовете в Индонезия
177
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]