Пирло: Имаме отбор, който е способен да стигне далече
Полузащитникът на Ювентус и националния отбор на Италия Андреа Пирло сподели мнението си за мача с Англия от първия кръг на груповата фаза на Световното първенство по футбол.
"Италия демонстрира мъжество, налагайки на съперника своята игра. Така бе през първото полувреме и през голяма част от второто. Жегата бе ужасна, но постигнахме важна победа, която ни дава надежда за следващите мачове. Разполагаме със силен отбор, който е способен да продължи напред и стигне далече", заяви Пирло.
- Влахович близо до завръщане – отлична новина за Ювентус
- Ювентус продължи договора на Уестън Маккени до 2030 година
- Ювентус готви нов договор за капитана Мануел Локатели
- Спалети: Живея за четвъртото място и вярвам, че ще го постигнем
- Консейсао: Ювентус заслужаваше победата
- Ювентус измъкна драматично 3:3 срещу Рома след късен обрат
- Рома – Ювентус: Без победител
- Ювентус започва преговори със Спалети за нов договор
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]