Ракитич: Неймар заслужаваше да бъде изгонен
Полузащитникът на националния отбор на Хърватия Иван Ракитич след мача на откриването от Световното първенство по футбол заяви, че нападателят на Бразилия Неймар е заслужавал червен картон за удара си с лакът в главата на полузащитника Лука Модрич. Както е известно, главният арбитър не спази правилника и наказа бразилеца само с жълт картон.
"Неймар е много добър футболист, един от най-добрите в света. Но той заслужваше да получи червен картон за инцидента с Модрич. Ако съдията го бе изгонил, нямаше да ни вкара два гола. Няма да говоря за Барселона по време на Световното. Уважавайте решението ми и говорете с мен за националния отбор на Хърватия, с който аз много се гордея", заяви Ракитич.
- Барса е на прага на историческа титла срещу Реал Мадрид в Ел Класико
- Монако активира клаузата за откупуване на Ансу Фати
- Флик все още не е дал окончателно одобрение за трансфера на Бастони
- Арбелоа няма да започне с Мбапе срещу Барселона
- Челси набеляза Шави като приоритет за мениджърския пост
- Барселона следи Антъни Гордън, но разглежда и вариант с Абде
- Арбелоа: Очаква ни специален мач срещу Барселона
- Барселона пред дилема: оферта от 90 млн. евро за Рафиня от Саудитска Арабия
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]