Дебюши може да пропусне старта на Мондиал 2014
Защитникът на Нюкасъл и националния отбор на Франция Матийо Дебюши получи травма в приятелската среща с Ямайка снощи. Французите, макар и без Рибери, имаха пълно превъзходство и пометоха съперника си с 8:0, но в хода на мача Дебюши бе изваден от игра и на негово място влезе Бакари Саня.
Днес стана известно, че футболистът на Нюкасъл е получил травма и това е причината за смяната му. Не се съобщава за степента на сериозност на увреждането, нито от какъв характер е, но има голяма вероятност Матийо да пропусне стартовата среща на французите на Световното първенство по футбол.
- Бруно Гимараеш е все по-близо до трансфер в Арсенал
- Матиас Яйсле подписа договора си с Нюкасъл
- Нюкасъл ще подпише с 24-годишен ас, докато планира преустройство след бурен период
- Бруно Гимараеш се сбогува емоционално с Еди Хау, трансферът му в Арсенал изглежда все по-близо
- Арсенал договори трансфера на Бруно Гимараеш за 90 милиона евро
- Нюкасъл официално се раздели с Еди Хау
- Нюкасъл ще плати 11 милиона евро за треньора Матиас Яйсле
- Новият фаворит за Нюкасъл: Ученик на Рангник, вдъхновен от Гуардиола и Клоп
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]