Англия започва срещу Еквадор с Рууни и Милнър по крилата
Старши-треньорът на националния отбор на Англия Рой Ходжсън призна, че им намерение да използва Уейн Рууни като ляво крило в приятелския мач с Еквадор. Двубоят е тази вечер от 22:00 часа българско време. Наставникът поясни също така, че полузащитникът на Манчестър Сити Джеймс Милнър ще действа като дясно крило.
"Той ще изпълнява тази задача. Уейн е много полезен, в този смисъл, че не е необходимо да бъде прикрепян към една позиция да се говори, че може да играе само на нея. И друг път е играл на фланга и няма причини да не го направи отново. Десният фланг? Там ще бъде Милнър", заяви Ходжсън.
- Жиру: Още на Мондиал 2018 беше ясно, че Мбапе е специален
- Клозе за историческото 7:1: За Бразилия това беше шок
- Роберто Мартинес започна преговори с Ал-Насър
- Англия загуби ключов защитник за Световното първенство
- Тунис реагира светкавично след разгрома от Швеция и назначи Ерве Ренар
- Очоа потвърди: Слагам край на кариерата си след Мондиал 2026
- Журналистка призова Брунo да напусне национални отбор, ако Роналдо остане титуляр
- Австрия обвърза Рангник до 2028 година
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]