Гуидолин: Няма да съм селекционер на Италия
Мениджърът на Удинезе Франческо Гуидолин призна, че е изкушен от възможността да поеме националният отбор на Италия, но и допълва, че не очаква да получи предложение от италианската футболна федерация. Настоящият национален селекционер Чезаре Прандели показа намерението си да напусне тима след края на Световното първенство в Бразилия и медиите на Апенините започнаха със спекулациите кой ще бъде новият треньор на европейския вицешампион. Според запознати, един от вариантите да поеме "Скуадра адзура" е именно опитният мениджър на Удинезе.
"Няма да бъда националният селекционер. Работата няма да бъде предложена на мен. Разбира се, бих искал да поема Италия, тъй като това е интересна възможност, но не вярвам да се случи", заяви Франческо Гуидолин.
- В правителството на САЩ коментираха шансовете на Италия да играе на Световното
- ФИФА готви строги мерки за Мондиал 2026: червени картони при прикриване на устата
- Иран няма да участва в конгреса на ФИФА във Ванкувър
- Червен картон при покриване на устата – ново правило за Мондиал 2026
- ФИФА увеличава наградния фонд за Мондиал 2026 до близо 900 млн. долара
- Третият апокалипсис или по стъпките на България
- Барселона поиска Ямал да пропусне първите мачове на Мондиала
- ФИФА обмисля ново правило за жълтите картони на Мондиал 2026
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]