Дел Боске: Срещу Чили ще играят Валдес и Рейна
Старши-треньорът на националния отбор на Испания Висенте дел Боске заяви, че в приятелската среща с Чили утре вечер смята да предостави игрова практика на вратаря на Барселона Виктор Валдес, както и на стража на Наполи Хосе Рейна.
"В отбора имаме трима вратари, равни по сила и по майсторство. Утре с Чили на терена ще излязат двама от тях, които не успяха да играят срещу Финландия", заяви Дел Боске.
- Барселона заплаши Перес със съд за клевета
- Барселона иска финала на ШЛ през 2029 година да се играе на „Камп Ноу“
- Бернардо Силва: Барселона е вариант, но още не съм взел решение
- Олмо отрече слуховете за трансфер в Арсенал
- Боатенг призна: Излъгах за Меси, за да подпиша с Барселона
- Хулиан Алварес е разочарован от Атлетико
- Рикелме нападна Барселона и съдиите преди изборите в Реал
- Съдът прекрати едно от делата срещу компания, свързвана с Жоан Лапорта
246
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]