Льов: Радвам се, че не допуснахме гол
Старши-треньорът на националния отбор на Германия Йоахим Льов сподели мнението си за срещата от квалификационния турнир за класиране за Мондиал 2014 срещу Австрия. Както е известно, Бундестимът не наруши традицията и постигна класическа победа над своя съперник, увеличавайки още повече шансовете си да завърши на първо място в групата.
"Имахме два или три допълнителни дни за подготовка за този мач. Отборът отлично свърши своята работа за мача с Австрия. Знаехме по какъв начин ще играят те, разбрах се с всички футболисти. Много съм доволен, че запазихме вратата си "чиста". Разбира се, радвам се много за победата", заяви Льов.
- Новата десетка на Аржентина
- Жиру: Още на Мондиал 2018 беше ясно, че Мбапе е специален
- Клозе за историческото 7:1: За Бразилия това беше шок
- Роберто Мартинес започна преговори с Ал-Насър
- Англия загуби ключов защитник за Световното първенство
- Тунис реагира светкавично след разгрома от Швеция и назначи Ерве Ренар
- Очоа потвърди: Слагам край на кариерата си след Мондиал 2026
- Журналистка призова Брунo да напусне национални отбор, ако Роналдо остане титуляр
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]