Тейо: Сбъднах мечтата си
Нападателят на националния отбор на Испания Кристиан Тейо, който стана автор на асистенция в приятелската среща с Еквадор, коментира своя дебют за представителния тим на страната си. Както е известно, световните шампиони победиха своя южноамерикански противник с 2:0 благодарение на головете на Касорла и Негредо, а Тейо записа първите си 90 минути за "Ла Фурия".
"Моята мечта се осъществи. Надявам се, че пред мен има много такива мачове. За мен е голяма чест да играя за националния отбор, имам усещането, че всичко се развива добре. За това, че ще изляза на терена разбрах няколко часа пред двубоя. Дел Боске ме помоли да запазя спокойствие и да играя своя си футбол", сподели Тейо.
- Барселона – Нюкасъл: каталунците ще се класират за четвъртфиналите
- Флик: Срещу Нюкасъл трябва да сме перфектни
- Кубарси: Лапорта ни мотивира преди Нюкасъл
- Флик: Барселона може да е последният ми клуб
- Лапорта анонсира нов договор за Флик до 2028
- Пуснаха билетите за финалите на УЕФА 2026
- Лапорта готви нов договор за Флик
- Антъни Гордън отвърна на критиките на Уейн Руни и Алън Шиърър
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]