Македония би България в края на мача (видео)
България загуби с 0:2 при визитата си на Македония в контролна среща, играна в Скопие. Срещата вървеше към 0:0, но в 83-ата минута Ибраими реализира спорна дузпа, отсъдена за нарушение на Венци Христо в наказателното поле. Три минути по-късно Александър Трайковски вкара за 2:0 за домакините, след груба грешка на българската защита, която остави нападателя на Македония да излезе очи в очи с Ники Михайлов.
Сериозен пропуск през първата част направи Тонев. Играчът на Астън Вила бе много близо до попадение за "трикольорите", но от добра ситуацуя би право във вратаря. След почивката пропуск за Македония направи Пандев, който се измъкна сам срещу Михайлов, но показа лош контрол на топката и и не успя да стреля.
— ВИДЕО РЕПОРТАЖ ОТ МАЧА
- Роберто Мартинес започна преговори с Ал-Насър
- Англия загуби ключов защитник за Световното първенство
- Тунис реагира светкавично след разгрома от Швеция и назначи Ерве Ренар
- Очоа потвърди: Слагам край на кариерата си след Мондиал 2026
- Журналистка призова Брунo да напусне национални отбор, ако Роналдо остане титуляр
- Австрия обвърза Рангник до 2028 година
- Кейн: Няма нищо лошо в това Англия да разчита на моите голове
- Историческо споразумение: ФИФА дава повече права на футболистите
ЗА АВТОРА
Виктор Мухарски е роден на 27 ноември 1988 година в град София. Завършва Факултет по журналистика и масова комуникация на Софийски университет "Св. Климент Охридски". Работи като спортен журналист от 2007-а година. [...]