Дел Боске може да напусне футбола след Мондиал 2014
Старши-треньорът на националния отбор на Испания Висенте дел Боске не изключи възможността да завърши треньорската си кариера след края на Мондиал 2014 в Бразилия. Както е известно, специалистът оглави "Ла Фурия" през 2008 година. При него испанците спечелиха Мондиал 2010 и Евро 2012.
"Когато дойде време, аз ще взема решение. Напълно е възможно аз да си замина. Но сега най-важното за мен е квалификационният турнир за класиране за Световното първенство в Бразилия другата година. Остана ни да проведем няколко мача", заяви Дел Боске.
- Шок в Африка: отнеха титлата на Сенегал, Мароко е новият шампион на AFCON
- ФИФА няма да мести мачове на Иран от Мондиала
- Иран преговаря с ФИФА за преместване на мачовете от Световното в Мексико
- Иран все още планира участие на Световното първенство 2026
- Отмениха Финалисима между Испания и Аржентина
- Бивш испански национал: Марадона се страхуваше само от Испания
- ФИФА заплашва Иран със сериозни санкции при отказ от Мондиал 2026
- Финалисима Аржентина – Испания може да се играе на „Сантяго Бернабеу“
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]