Неймар: Посъветвах Балотели да свиква с жегата
Нападателят на националния отбор на Бразилия и Барселона Неймар разказа за разговора си със звездата на Италия и на Милан Марио Балотели. Както е известно, снощи "селесао" и "Скуадра Адзура" се срещнаха в среща от третия кръг на груповата фаза на Купата на Конфедерациите и домакините победиха с 4:2, което ги остави на първо място в квартета.
"Разговаряхме за жегата. Марио каза, че в Бразилия е много горещо и той не е свикнал да играе при такива условия. В отговор, аз го посъветвах да свиква на това време. Балотели е добър човек и отличен играч. Той създаде много проблеми на нашата отбрана, но се радвам, че съотборниците ми не му позволиха да вкара", заяви Неймар.
- Скаути на Милан си харесаха звездата на Лудогорец
- Лацио победи Милан с 1:0 и нанесе тежък удар по мечтите за Скудетото
- Милан преследва нова победа срещу Лацио в битката за титлата
- Морати разкритикува Интер след загубата в дербито: Не видях огън и напрежение
- Майнян: Гордея се, че съм капитан на Милан, започнах сезона с желание за реванш
- Модрич отговори на слуховете за завръщане в Реал Мадрид
- Капело: Милан може да навакса 7 точки изоставане от Интер
- Капело: Милан може да навакса изоставането от Интер
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]