Джовинко ще носи № 10 за Италия
Себастиан Джовинко ще носи фланелка с № 10 за Италия в петък вечер, когато "Скуадра Адзура" се изправи срещу Сан Марино в Болоня. Както е известно, колективът на Чезаре Прандели ще посрещне своите съседи в приятелски мач, преди световната квалификация срещу Чехия в Прага следващата седмица.
От Федерацията потвърдиха, че Джовинко ще излезе с №10, а Балотели с № 9. Алберто Акуилани ще бъде с № 7, а дебютанта Марко Сау с № 27.
- Ювентус ще се справи с изтощен Наполи
- Ювентус се интересува от защитник на Севиля
- Спалети: Труден мач
- Ювентус не сбърка срещу Бенфика
- Палас иска 35 млн. за Матета
- Ювентус ще излъже Бенфика
- Матета поиска в Ювентус
- Ювентус загуби делото срещу Роналдо
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]