Бразилия и Италия не се победиха в мач с четири гола (видео)

Бразилия и Италия не успяха да се победят, завършвайки наравно - 2:2 в контролна среща. В началните минути на два пъти Марио Балотели пропусна да открие резултата в полза на "Скуадра адзура", но той нямаше късмет при завършващия удар. За Бразилия пропуск в началото на мача направи звездата Неймар.

Играчите на Луиш Фелипе Сколари откриха резултата в 34-ата минута. Центриране от левия фланг беше продължено от Бонучи към Фред, който стреля от границата на малкото наказателно поле и прати кълбото във вратата на Джанлуиджи Буфон.

"Кариоките" стигнаха до втори гол преди почивката. Неймар подаде към Оскар, който без проблеми вкара нов гол за своя тим. В 54-ата минута след центриране от корнер Даниеле де Роси намали резултата с хубав удар - 2:1. Две минути по-късно Неймар стреля опасно от пряк свободен удар, но Буфон спаси. В следващата минута Марио Балотели изравни резултата с красив удар извън наказателното поле. До края на мача Супер Марио бе близо до нов гол, но в крайна сметка двата състава завършиха контролата при равен резултат - 2:2.