Киелини може да пропусне мача с Бразилия


Защитникът на Ювентус и националния отбор на Италия Джорджо Киелини може да пропусне приятелската среща с Бразилия заради травма. Според информациите, Киелини е получил травма по време на вчерашната тренировка на отбора. Шефът на медицинския щаб Енрико Кастелаци изрази безпокойството си от ситуацията.
„Киелини има травма на левия глезен. Впрочем, той има проблеми и с десния глезен. Ситуацията за нас е много неприятна, той днес нямаше възможност да тренира. Имаме на разположение 48 часа, за да вземем окончателно решение", заяви Кастелаци.
„Адзурите" играят с Бразилия в Женева на 21 март, а следващата седмица ще пътуват до Малта, където на 26 март ще се изправят срещу представителния тим на островната държава в двубой от квалификационния турнир за класиране за Мондиал 2014.
- Ювентус възнамерява да се избави от Влахович
- Капело: Уволнението на Мота бе неизбежно
- Индзаги: Тиаго Мота бързо ще се върне към работа
- Тудор изминал 1000 км, за да подпише с Юве
- Директор на Юве казал на Мота, че се срамува от него
- Юве обяви уволнението на Мота
- Юве реши да уволни Мота с незабавен ефект
- Манчини ще оглави Юве след края на сезона