Ван Гаал: Ел Шаарави е по-опасен от Балотели
Старши-треньорът на националния отбор на Холандия Луис ван Гаал сподели мнението си за атакуващата линия на Италия. Както е известно, двата тима ще премерят сили в приятелски мач тази вечер, като началото на двубоя е от 21:30 часа българско време.
„Балотели е отличен нападател. Това още дин път се доказва от факта, че партньорите му играят за него. Освен това, той никога не губи топката. Трябва да бъдем много внимателни с такива нападатели. Дори смятам, че може би Ел Шаарави е много по-опасен от Балотели", заяви Ван Гаал.
- Манчестър Юнайтед добави Милан към лятната си подготовка
- Леао е заплашен от наказание за мачове от Мондиал 2026
- Леао разкри причините за трудния си последен сезон в Милан
- Ултрасите на Милан обявиха война на собствениците: Най-лошото тепърва предстои
- Галатасарай изкушава Леао с милиони, Милан иска 60 млн. евро
- Рафаел Леао ще реши бъдещето си след края на Мондиал 2026
- Гласнер остава фаворит за Милан, но Почетино вече има договорка с „росонерите“
- Комо очарова, Интер триумфира, Милан и Юве разочароваха: изминалият сезон в Серия А
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]