Испания с разгром над Панама

Европейският шампион Испания разгроми с 5:1 Панама в контрола, при която дебютира нападателя на Атлетик Билбао - Маркел Сусаета. Той появи на терена след почивката, а освен това вкара и първото си попадение за „Ла фурия“.

След 19 минути игра бе дадено начало на головата фиеста. Педро Родригес разпечата вратата на домакините, а Давид Вия направи 2:0 след половин час игра. До края на първата част Педро вкара и втория си гол в мача и по този начин резултатът стана класически.

В заключителните десет минути на двубоя се стигна до останалите попадения. Серхио Рамос реализира за 4:0 в 80-ата минута, а две по-късно Сусаета бе точен и покачи на 5:0. В 87-ата минута домакините стигнаха до почетно попадение чрез Габриел Гомес, който бе точен от дузпа.