Нани: В отбора на Португалия няма проблеми
Полузащитникът на Манчестър Юнайтед Нани коментира информацията за това, че в общуването между играчите от националния отбор на Португалия съществуват проблеми. Както е известно, „селесао" спечели само една точка в последните си два мача от квалификационния турнир за класиране за Мондиал 2014 и това породи подозрения, че отбора е разделен на групички.
„За съжаление, не успяхме да постигнем резултатите, на които се надявахме. След мача със Северна Ирландия се появиха забележки, че в отбора има проблеми. Искам да кажа, че това не отговаря на истината. По-късно ние ще се върнем в националния тим и ще приложим максимални усилия за да постигнем целите си и да се класираме за Мондиал 2014", заяви Нани за Record.
- От Аджаме до „Олд Трафорд“: мълчаливата история на Амад
- Ман Юнайтед направи ключова крачка към новия стадион за 100 000 зрители
- Гари Невил: Манчестър Юнайтед трябва да се насочи към Нмеча
- Манчестър Юнайтед набеляза Самървил за заместник на Рашфорд
- Манчестър Юнайтед обяви Шешко за непродаваем
- Кои футболисти от Висшата лига трябва да сменят отбора си това лято?
- Бруно Фернандеш: Мечтата ни е да направим Португалия световен шампион
- Магуайър: Беше много трудно да приема отсъствието си от Мондиал 2026
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]