Ходжсън загуби още един футболист
Защитникът на Челси Райън Бертран отпада от състава на Англия за световната квалификация със Сан Марино, съобщи Sky Sports. Според информация на медията, бранителят, който пропусна всички досегашни занимания на отбора, продължава да лекува възпаленото си гърло и няма да бъде готов за мача на „Уембли" утре вечер.
По-рано стана ясно, че Рой Ходжсън няма да може да използва друг футболист на Челси - Франк Лампард, който беше изпратен обратно в клуба си за лечение на травма на коляното. Полузащитникът ще се завърне в лагера на англичаните в неделя вечер, за да му бъде направена оценка на здравословното състояние преди срещата с Полша във вторник вечер.
- Деклан Райс и Рийс Джеймс са под въпрос за мача на Англия с Панама
- Челси изпревари Интер за защитник на Аталанта
- Мареска е готов да започне ерата си в Ман Сити със смел трансфер на защитник на Челси
- Енцо Фернандес: Мондиал 2026 е по-конкурентен от този в Катар
- Кои футболисти от Висшата лига трябва да сменят отбора си това лято?
- Реал Мадрид договори личните условия с Енцо Фернандес
- Грандовете от Висшата лига следят Ясин Аяри
- Кукурея: Не се замислих за секунда, когато Реал Мадрид ме поиска
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]