Датски национал отпадна за мача с България
Полузащитникът на националния отбор на Дания и Хановер 96 Леон Андреасен скъса кръстни връзки и няма да вземе участие в срещата от квалификационния турнир за Мондиал 2014 срещу България. Мачът е част от програмата на втория кръг на група "В" и ще се играе на 12 октомври в София.
Футболистът на „червените" се самоконтузи в дясното коляно при победата на тима с 4:1 от Нюрнберг снощи в поредния кръг от Бундеслигата и беше заменен още в 10-та минута.
Андреасен наскоро се завърна след контузия, а според предварителните информации, поредната неприятност ще го извади от терените за няколко месеца. По-рано той бе извън терена повече от две години заради контузия в слабините.
- Третият апокалипсис или по стъпките на България
- Барселона поиска Ямал да пропусне първите мачове на Мондиала
- ФИФА обмисля ново правило за жълтите картони на Мондиал 2026
- Неясно бъдеще за Иран на Мондиал 2026, обсъждат се алтернативи
- Италия може да се нуждае от спонсори, за да привлече Гуардиола
- Капело предупреди Тухел: Англия играе със страх и умора на големи форуми
- ФИФА отхвърли идеята Италия да замени Иран на Мондиал 2026
- Де ла Фуенте ще включи Ямал в разширения състав за Мондиал 2026
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]