Шилтън: Времето на Рио Фърдинанд изтече
Легендарният вратар на Англия и на близо една дузина английски отбори Питър Шилтън счита, че времето на защитника на Манчестър Юнайтед в „Трите лъва" си е отишло. Както е известно, след като Джон Тери заяви, че се оттегля от представителния тим на страната си, британските средства за масова информация започнаха да разискват по темата, кой би заменил капитана на Челси.
Най-често спряганото име е това на Рио Фърдинанд, но не всички са съгласни с това, както впрочем и Питър Шилтън.
„Не смятам, че Рио трябва да бъде върнат. Трябва да гледаме в бъдещето. Имаме играчи, които могат да заменят успешно Джон. Лескът проведе по блестящ начин Евро 2012, Кейхил също изглежда много добре в клуба си. Нямаме нужда от Фърдинанд, неговото време си отиде. Четейки пресата, аз разбирам, че Ходжсън се чувства зле. Загубата на Тери е прекалено голяма, защото освен добър играч, ние се лишаваме и от един лидер. Но тази загуба не е смъртоносна", заяви Шилтън за ВВС.
- Аморим: Маунт е талантлив и работи усилено
- Аморим: Трябва да сме по-внимателни към детайлите
- Бруно с два гола и асистенция над Уулвс
- Бекъм: Пред Аморим има дълъг път
- Рио към Джерард: Загрявай за позицията на Слот
- Аморим защити позицията си за Мейну
- Скоулс посъветва Мейну да напусне
- Вълците могат да затруднят Ман Юнайтед
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]