Бразилски запалянковци освиркваха отбора си
По време на приятелския мач между националните отбори на Бразилия и ЮАР запалянковците на „селесао" изразиха недоволството си от играта на своя отбор, съобщава AS. Според информацията, феновете са проявили своето възмущение от самото начало на срещата, която започна със закъснение от 17 минути заради съвпадение на екипите на двата тима. Впоследствие бразилците се принудиха да се пременят във форма със син цвят.
Зрителите обаче продължиха с освиркванията заради неудовлетворителната игра на своите, а на почивката изразиха недоволството си още по-бурно. Независимо, че през втората част „слесао" демонстрира много качествен футбол, запалянковците не престанаха с ругатните, това тяхно държание не беше прекратено дори след гола на Хълк.
- Анчелоти: Не дължа на Неймар и Винисиус място на Световното
- Тухел: Можем да теглим жребий и без церемонии
- Почетино: Мисля за завръщане в Англия
- Треньорът на Гана: Семеньо трябва да напусне Борнемут
- Жребият е хвърлен! Интересни сблъсъци в групите на Мондиал 2026
- Германия ще приеме Евро 2029 за жени
- Роден национал с тежка контузия, аут до края на сезона
- Opta определи главния фаворит за на Мондиал 2026
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]