Ван дер Сар става помощник на Ван Гаал?
Новият старши-треньор на националния отбор на Холандия Луис ван Гаал продължава да укрепва своя щаб с опитни бивши футболисти, съобщава новината NUsport. Според информация на изданието, след Дани Блинд, бившият наставник на Байерн Мюнхен е поканил за асистенти Едвин ван дер Сар и Джовани ван Бронкхорст.
Все още няма официално потвърждение на тази новина, но Nusport уточнява, че двамата са дали своето съгласие и в момента се уточняват подробностите от техните контракти.
- Манчестър Юнайтед подготвя трансферен бюджет от 250 милиона паунда
- От славата на Арсенал до сълзите на Уест Хем: историята на сезон 2025/26
- Барселона разполага с две седмици, за да реши бъдещето на Рашфорд
- Манчестър Юнайтед и Милан следят халф на Ботафого
- Ман Сити планира трансфер от 50 млн. за звезда, която е под радара на Ман Юнайтед
- Манчестър Юнайтед се отказа от Елиът Андерсън
- Девет английски отбора ще играят в Европа през следващия сезон
- Манчестър Юнайтед договори спонсорство с букмейкъра Betway
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]